Obiadomaty

Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom coraz więcej czasu poświęcamy na pracę, często rezygnując z regularnych posiłków. Decyzja o wdrażaniu na rynek polski rozwiązań znanych i powszechnie stosowanych w całej Europie zrodziła się w konsekwencji obserwacji zmian naszego stylu życia. 

Jednak wszechstronność urządzeń tego typu zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i miejsc ich występowania, powszechność użytkowania oraz niskie koszty obsługi wzbudziły naszą uwagę i zainteresowanie.

Coraz większa popularność vendingu w Polsce ułatwiła nam realizację celu działalności, jakim jest wdrażanie oraz propagowanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie, a w szczególności systemów sprzedaży dań gotowych.

Menu

Obecnie nasze menu w 100% stanowią dania przyrządzane przez producentów lokalnych cieszących się doskonałą opinią w obszarze swojego działania. Brak masowego charakteru produkcji gwarantuje doskonałą jakość zróżnicowanego menu. 

Stałe i sprawdzone źródła dostaw półproduktów oraz stosowane najnowsze i najbezpieczniejsze technologie pakowania żywności sprawiają, iż nasze dania zachowują swoje walory smakowe, jakościowe i odżywcze bez stosowania konserwantów.

Wszystkie dania posiadają stosowne atesty wymagane przez Sanepid, czytelne etykiety informacyjne dotyczące nazwy, składu, gramatury oraz terminu przydatności do spożycia.

System kontroli terminu ważności będący częścią oprogramowania automatu wyklucza możliwość sprzedaży produktów po jego upływie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel.: 500 027 233

 


zobacz na mapie»

Kontakt bezpośredni

wróć do «Strona główna