O nas

Grupa Cateringowa DobreJedzenieKielce.pl należy do firmy Wiśniewscy S.C. Od Ponad 30 lat jesteśmy obecni na rynku kieleckim, świadcząc swoje usługi na różnych płaszczyznach gastronomicznych. Do nas należą:

 

Restauracja Pałacyk T. Zielińskiego - specjalizująca się w kuchni polskiej. Położona jest w samym sercu Kielc, przy ul. Zamkowej 5. Zaletą obiektu, oprócz pysznych dań jest, duży i przepiękny ogród, w którym można zorganizować przyjęcie w plenerze oraz urokliwa sala bankietowa w staropolskim stylu, gdzie mogą odbywać się wesela, bankiety, przyjęcia. 

 

Dworek w Masłowie - Jest to jeden z najbardziej znanych domów weselnych w woj. świętokrzyskim. Od ponad 15 lat organizowane są w nim wesela, przyjęcia oraz bankiety. Wyjątkowy klimat, pyszna kuchnia to tylko jedne z wielu zalet, które przemawiają za tym aby Wasze wyjątkowe wesele zorganizować właśnie w Dworku w Masłowie.

 

Bistro nieGotujwDomu.pl - sieć barów szybkiej obsługi z jedzeniem na wagę oraz zestawami obiadowymi, których cena pozwala na zrezygnowanie z gotowania w domu. Znajdujemy się w łatwo dostępnych miejscach jak centra handlowe,  czy też obiekty instytucji publicznych. Bistro specjalizuje się w kuchni europejskiej gdzie każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. 

 

Obiadomaty - Innowacyjne rozwiązanie cateringowe pozwala na umieszczenie maszyny vendingowej, która w niecałe 3 minuty pozwoli wydać gorący posiłek. Obiadomaty idealnie sprawdzają się w biurowcach, halach lub szpitalach.

 

Catering - Świadczymy usługi cateringowe. Jesteśmy w stanie przygotować catering na każdego rodzaju przyjęcie lub bankiet. Nasze produkty dzięki odpowiedniej metodzie przechowywania zachowują świeżość tak jakby zostały przyrządzone bezpośrednio na miejscu imprezy. 

 

Życzymy smacznego i zapraszamy do współpracy!

wróć do «Strona główna